پرش لینک ها

ارزش ها و رویکردهای ما

به مرکز تخصصی فیزیوتراپی اکسین خوش آمدید

فيزيوتراپي و توانبخشی مجموعه ای از روشها و اقداماتی مفید است که در درمان بیماری ها و اختلالات سیستم اسکلتی و عضلانی و همچنین مشکلات ناشی از بیماری های مغز و اعصاب انجام می گیرد تا شخص بتواند به حداکثر توانایی در حفظ استقلال در انجام فعالیت هایش برسد.

ما اعتقاد راسخ داریم که درمان های فیزیوتراپی در این مرکز ، درمانی ایمن و غیرتهاجمی است و به صورت غیرجراحی و غالباً بدون دارو قادر است بیمارانش را درمان کند و همین خصوصیت ، فیزیوتراپی اکسین را بسیار با اهمیت می کند.

این جمله ی معروف که می گوید :   “Rest is not rehab”   مبین هدف و ماموریت ما درکلینیک فیزیوتراپی اکسین است  . بسیاری هنوز بر این باورند که استراحت مطلق ، منع یا کاهش تحرک باعث تسریع در بهبود دردها می شود ولی ما بر این باوریم و تلاش می کنیم که ورزش درمانی فعال را جایگزین این تفکر غلط کنیم . که این روش  نه تنها باعث پیشرفت افزایش قدرت و حرکت و توانایی های حرکتی فرد می شود بلکه مانع از بروز عوارض مخرب و بیماریهایی که در طول استراحت مثل اختلال درتنفس ، دیابت ، افزایش فشارخون و توده های چربی ، پوکی استخوان و …….. برای فرد به وجود آمده است ،  می شود .  پس فقط کافیست به بدن خود احترام بگذاریم تا با کیفیت بهتری به زندگی خود و اطرافیانمان معنا ببخشیم .

در این مرکز هدف تمام خدمات و سرویسی که به اشخاص و بیماران ارائه می شود توسعه،تـثـبـیت و بازیابی ماکزیمم   توانایی حرکتی و عملکردی افراد در طول زندگی آنها است . این هدف شامل  مواقعی است که افزایش سن ، آسیب ، درد ، بیماریها ، اختلالات ، دیگر شرایط و عوامل محیطی سلامت فرد را از نظر حرکتی و عملکردی تهدید می کند.

متخصصین مجرب ما در مرکز فیزیوتراپی اکسین برای نتیجه گیری بهتر در چهارچوب استانداردهای تعیین شده  قادرند که با استفاده از تکنیک های رایج و مختلف فیزیوتراپی و مجموعه‌ای از روش‌های درمانی بر اساس آخرین پروتکل های معتبر دنیا ورزش‌درمانی ، منوال تراپی ( درمان های دستی ) و استئوپاتی، کایروپرکتیک و شاک ویو تراپی، درای نیدلینگ،  بیوفیدبک تراپی ( تمرینات آرام سازی در افزایش کنترل حرکات غیرارادی ) ، هایتون تراپی     ( افزایش انرژی پتانسیل سلولی با تکنولوژی جدید )  با استفاده از تجهیزات الکتریکی در کلینیک با اختصاص فضایی جداگانه و مجهز به انواع تجهیزات ورزشی  زیر نظر فیزیوتراپیست‌ها و فیزیولوژیست های ورزشی در بازه‌ زمانی نامحدود و در بخش‌ مکانوتراپي‌ با استفاده‌ از وسايل‌ مکانيکي‌ مانند قرقره‌ و دستگاه های مخصوص به کاهش مشکلات ، به شما کمک می کنند تا با افزایش اعتماد به نفس و بالابردن عملکرد فیزیکی  بهتر حرکت کنید، قوی تر شوید، حس بهتری داشته باشید و با آرامش به درمان و انجام فعالیت بپردازید و به زندگی با کیفیت و بدون درد باز گردید .

فیزیوتراپیست های ما  با معاینه و  تنظيم ستون فقرات و ساير مفاصل بدن به اصلاح ناهنجار های ایجاد شده می پردازند . توانمند سازی معلولان و سالمندان  ، اصلاح فعالیت های حرکتی، افزایش مهارت های حرکتی، کاهش و از بین بردن محدودیت های حرکتی، تقویت عضلات ارادی  از  انجام تکنیک ها و پروتکل های درمانی این مرکز در ترمیم بافت، توانمند سازی اندام، افزایش بازدهی عملکردی  و کاهش درد مهم ترین اهداف و ماموریت فیزیوتراپی اکسین برای افزایش کیفیت زندگی مراجعین محترم می باشد .

از اولویت های مرکز فیزیوتراپی اکسین به‌روزرسانی دانش تیم درمانی، شرکت در دوره‌ها و سمینارهای تخصصی و همچنین مطالعه مقالات روز علمی دنیا است .

از دید کلینیکال هر فیزیوتراپیست مرکز اکسین در محدوده ی تخصصی خودش به صورت کاملا مستقل عمل می کند ولی در عین حال با هماهنگی تیم درمان مرکز ، وظیفه تامین کردن سرویس سلامت مراجعین محترم را دارد.  درمان به صورت تیمی، بهره‌مندی از خرد جمعی در میان فیزیوتراپیست‌ها و مشورت با یکدیگر وهمکاری و ارتباط مستمر فیزیوتراپیست‌ها با پزشکان معالج و جراحان و ارسال گزارش پروسه ی درمان ، تهیه فیلم و عکس از جلسات مختلف بیمار و همچنین انجام مشاوره های قبل از درمان فیزیوتراپی ، باعث شده است که فرآیند درمان بیمار با اطمینان و خاطری آسوده انجام گیرد .

ما اعتقاد داریم و ثابت کرده ایم که با آموزشها و تمرینات تکنیکی مدرن ، توانایی عمل کردن در خط اول درمان برای درمان بیمار تحت تخصص خودمان را داریم  و بصورت مستقیم و بدون ارجاع بیمار از دیگر متخصصین می توانیم سرویس خود را ارائه دهیم .

مرکز اکسین در صورت نیاز و  با در نظر گرفتن خدماتی ویژه برای شرکت‌ها و کارمندان، تیم های ورزشی و باشگاه ها با مراجعه  به مجموعه شما سلامت فیزیکی کارکنان شما و مربیان را ارزیابی می‌نمایند و در جهت ارتقاء سلامت مجموعه راهکارهای درمانی ارائه می‌دهند

مرکز اکسین با کادر مجرب و متخصص در فیزیوتراپی ورزشی که یکی از حوزه های ارزشمند این رشته است کمک موثر و زیادی به پیشگیری از آسیب های ورزشی و بازگشت سریع تر ورزشکار به سطح بالای آمادگی جسمانی و مسابقات پس از آسیب دیدگی می کند.

ما این افتخار را داریم که با ایجاد محیطی سالم ، راحت ، پاکیزه و مطمئن ، شما مراجعه محترم درمانی موثر و کارآمدی را تجربه می‌کنید. برای رفاه حال مراجعین امکاناتی مانند کمد ،‌ دمپایی ، پد بهداشتی ، روبالشتی و  روتختی شخصی در پکیج های شخصی تهیه دیده‌ایم.

مشاهده
کشیدن