پرش لینک ها

حکایت اکسین

مفتخریم اعلام بداریم پس از سال ها تلاش و فعالیت های بالینی در مراکز مختلف بیمارستانی و کلینیک های تخصصی و مشارکت های علمی – درمانی در سمینارها و دوره های تکمیلی داخلی و بین المللی فیزیوتراپی و همچنین ایجاد پل های ارتباطی با کلینیک هایی واقع در کشورهای کانادا، استرالیا و انگلستان مرکز تخصصی فیزیوتراپی و درمان های غیر جراحی اکسین با هدف ایجاد تغییر در بسیاری از نگرش های سنتی و منسوخ درمانی – تشخیصی فیزیوتراپی کشور و رساندن آن به استاندارد های روز بین المللی در تیرماه سال ۹۸ افتتاح گردید.

برای ایجاد مرکز اکسین روی تمام فاکتورهای تشکیل دهنده ی یک مرکز با استاندارد های بالا مطالعه و برنامه ریزی صورت گرفت به طوری که برای انتخاب مکان مناسب جهت رفاه حال مراجعین ماه ها تلاش انجام شد به نحوی که هم اکنون این مرکز در یک ساختمانی مدرن با منظره ای بی نظیر از داخل هرکابین و دسترسی آسان برای هموطنان عزیز و همچنین جای پارک مناسب هم در اطراف ساختمان و هم  در دو پارکینگ عمومی در نزدیکی کلینیک ، واقع شده است.

از طرفی دیگر بیش از یک سال روی فاکتورهای درون تیمی مانند نحوه انجام معاینه و درمان متناسب با استاندارد های روز اروپا و آمریکا ، رعایت منشور حقوقی مراجعین (احترام،نظم،وقت شناسی  و خدمات شایسته ی بهداشتی – رفاهی) و همچنین هزینه های درمانی، مطالعه و هم فکری صورت گرفت.

oxin-03

درنهایت طرحی سه مرحله ای برای نحوه انجام معاینه مراجعین در جلسه اول ،  که حدود ۴۵ دقیقه به طول می انجامد و دو مرتبه دیگر بعد از چند جلسه درمان مجددا صورت می پذیرد و پروتکلی ۵ مرحله ای  در هر جلسه برای درمان هر آسیب به صورت اختصاصی که حدود ۹۰ الی ۱۲۰ دقیقه زمان میبرد طراحی و بومی سازی شد.

از نظر رعایت منشور حقوق مراجعین ، احترام به وقت و حقوق بهداشتی وی سر لوحه ی مرکز قرار گرفت به گونه ای که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در سیستم وقت دهی، مراجعه کنندگان راس ساعت به مرکز وارد و طبق برنامه از آن خارج میشوند. برای هر شخص یک پک مخصوص به همراه  یک جفت پد، روبالشتی و رو ملحفه ای  در نظر گرفته  شده و همچنین برای ایجاد رفاه بیشتر حین ورزش درمانی، کمد و رختکن برای ورود به اتاق ورزش داخل کلینیک تعبیه شده است.

در نهایت در بحث هزینه های درمانی کلینیک اعلام میداریم که دریافت هزینه در مرکز فیزیوتراپی اکسین براساس تعرفه های اعلامی ازسوی انجمن فیزیوتراپی تهران میباشد تا هم میهنان عزیز از این بابت نگرانی نداشته باشند.

کلمه ی اکسین برگرفته از رشد و نمو بوده و تلاش است که مجموعه ی جوان و با انگیزه ی مرکز در جهت ارتقائ سلامت و ارایه ی خدمات درمانی با کیفیت به مراجعین همواره همسو با استاندارد های رفتاری و درمانی بین المللی  در حال رشد و نمو باشند.

مشاهده
کشیدن